Seznam knih autora

Philip José Farmer

Zadejte název knížky, jméno autora, název nakladatele, ISBN kód nebo kombinaci těchto údajů.

Knihy můžete vyhledávat i pomocí mobilního telefonu naskenováním čárového kódu.

Seřadit:
Celkem 12 knih, strana 1 / 1
Typ autora Kniha
Spisovatel
Stvořitel vesmíru, Philip José Farmer
rok vydání: 1992, nakladatel: Laser-books, ISBN: 9788085601251
Spisovatel
Brány stvoření /, Philip José Farmer
rok vydání: 1993, nakladatel: Laser-books, ISBN: 9788085601534
Spisovatel
Bájná loď: Druhá kniha z cyklu Svět Řeky, Philip José Farmer, Martin Zhouf
rok vydání: 1993, nakladatel: Winston Smith, ISBN: 9788085643091
Spisovatel
Řeka zmrtvýchvstání : První kniha z cyklu Svět Řeky, Philip José Farmer
rok vydání: 1993, nakladatel: Winston Smith, ISBN: 9788085643084
Spisovatel
Kamenný bůh, Philip José Farmer
rok vydání: 1993, nakladatel: Laser-books, ISBN: 9788085601572
Spisovatel
Těla, samá těla- : flash, Philip José Farmer
rok vydání: 1996, nakladatel: Aradan, ISBN: 9788090108172
Spisovatel
Temné slnko, Philip José Farmer
rok vydání: 2001, nakladatel: Epos, ISBN: 9788088977148
Spisovatel
Svět řeky, Philip José Farmer, Linda Bartošková
rok vydání: 2002, nakladatel: Triton, ISBN: 9788072542451
Spisovatel
Svět řeky, Philip José Farmer, Linda Bartošková
rok vydání: 2002, nakladatel: Triton, ISBN: 9788072542444
Spisovatel
Svět řeky., temný záměr, Philip José Farmer
rok vydání: 2002, nakladatel: Triton, ISBN: 9788072542468
Spisovatel
Svět řeky., magický labyrint, Philip José Farmer
rok vydání: 2003, nakladatel: Triton, ISBN: 9788072543373
Spisovatel
Svět řeky, Philip José Farmer
rok vydání: 2004, nakladatel: Triton, ISBN: 9788072544813
Zdroj informací o knížkách: Obálky knih