Seznam knih autora

Lukáš Zádrapa

Zadejte název knížky, jméno autora, název nakladatele, ISBN kód nebo kombinaci těchto údajů.

Knihy můžete vyhledávat i pomocí mobilního telefonu naskenováním čárového kódu.

Seřadit:
Celkem 13 knih, strana 1 / 1
Typ autora Kniha
Spisovatel
Čínské písmo, Michaela Pejčochová, Lukáš Zádrapa
rok vydání: 2009, nakladatel: Academia, ISBN: 9788020017550
Překladatel
Chan-fej-c', Fei Han
rok vydání: 2011, nakladatel: Academia, Akademie věd ČR, ISBN: 9788020019837
Překladatel
Chan-fej-c', Fei Han
rok vydání: 2013, nakladatel: Academia, Akademie věd ČR, ISBN: 9788020022271
Překladatel
Prázdné židle, Xia Liu, Liou Sia
rok vydání: 2019, nakladatel: Aula, ISBN: 9788086751399
Spisovatel
Navěky říjen, Lukáš Zádrapa, Lukáš
rok vydání: 2019, nakladatel: Aula, ISBN: 9788086751450
Jiný
Sün-c', Xunzi
rok vydání: 2019, nakladatel: Filozofická fakulta UK v Praze, ISBN: 9788073089078
Jiný
Sün-c', Xunzi
rok vydání: 2019, nakladatel: Filozofická fakulta UK v Praze, ISBN: 9788020029560
Překladatel
Základní texty východních náboženství. 4, Čínský, japonský a korejský taoismus, Jan Beran, Oldřich Král
rok vydání: 2020, nakladatel: Argo, ISBN: 9788025727607
Spisovatel
Vzkaz na kůře, Lukáš Zádrapa, Lukáš
rok vydání: 2022, nakladatel: Aula, ISBN: 9788086751597
Spisovatel
Sestra propasti, Lukáš Zádrapa
rok vydání: 2023, nakladatel: Aula, ISBN: 9788086751788
Spisovatel
Cínské písmo, Michaela Pejčochová, Lukáš Zádrapa
rok vydání: 2024, nakladatel: Karolinum, ISBN: 9788024655833
Spisovatel
Čínské písmo, Michaela Pejčochová, Lukáš Zádrapa
rok vydání: 2024, nakladatel: Karolinum, ISBN: 9788024656052
Spisovatel
Surtův příchod, Lukáš Zádrapa
rok vydání: 2025, nakladatel: Aula, ISBN: 9788086751863
Zdroj informací o knížkách: Obálky knih