Seznam knih autora

Jiří Buriánek

Zadejte název knížky, jméno autora, název nakladatele, ISBN kód nebo kombinaci těchto údajů.

Knihy můžete vyhledávat i pomocí mobilního telefonu naskenováním čárového kódu.

Seřadit:
Celkem 28 knih, strana 1 / 2
Typ autora Kniha
Redaktor
Metody a techniky sociologického výzkumu., i, principy, struktura a strategie empirického výzkumu
rok vydání: 1982, nakladatel: Státní pedagogické nakladatelství, Univerzita Karlova
Spisovatel
Systémová sociologie: Předpoklady, problémy, perspektivy, Jiří Buriánek
rok vydání: 1984, nakladatel: Univerzita Karlova
Spisovatel
Metody a techniky sociologického výzkumu., ii, průvodce empirickým výzkumem, Jiří Buriánek
rok vydání: 1988, nakladatel: SPN, Univerzita Karlova
Spisovatel
Základy sociologie, Jiří Buriánek, Eduard Urbánek
rok vydání: 1991, nakladatel: S & M, ISBN: 9788090009660
Spisovatel
Systémová sociologie, Jiří Buriánek
rok vydání: 1994, nakladatel: Karolinum, ISBN: 9788070668429
Spisovatel
Základy psychologie, sociologie, Jiří Buriánek, Ilona Gillernová
rok vydání: 1995, nakladatel: Fortuna, ISBN: 9788071682424
Spisovatel
Základy sociologie, Jiří Buriánek, Eduard Urbánek
rok vydání: 1995, nakladatel: S & M, ISBN: 9788090582903
Spisovatel
Sociologie, Jiří Buriánek
rok vydání: 1996, nakladatel: Fortuna, ISBN: 9788071683049
Spisovatel
Základy psychologie, sociologie : základy společenských věd : pro střední školy, Jiří Buriánek, Ilona Gillernová
rok vydání: 1997, nakladatel: Fortuna, ISBN: 9788071684589
Spisovatel
Základy společenských věd 1 -psychologie, sociologie, Jiří Buriánek, Ilona Gillernová
rok vydání: 2001, nakladatel: Fortuna, ISBN: 9788071687498
Spisovatel
Sociologie pro střední školy a vyšší odborné školy, Jiří Buriánek
rok vydání: 2001, nakladatel: Fortuna, ISBN: 9788071687542
Spisovatel
Czech juveniles in the delinquency perspective, Jiří Buriánek, Zuzana Podaná
rok vydání: 2007, nakladatel: Filozofická fakulta Univerzity Karlovy, ISBN: 9788086284705
Spisovatel
Česká mládež v perspektivě delikvence, Jiří Buriánek, Zuzana Podaná
rok vydání: 2007, nakladatel: Filozofická fakulta Univerzity Karlovy, ISBN: 9788086284682
Spisovatel
Sociologie: uvedení do základů sociologie pro gymnázia, vyšší odborné školy a neoborové vysokoškolské studium, Jiří Buriánek
rok vydání: 2008, nakladatel: Fortuna, ISBN: 9788073730284
Spisovatel
Intimate violence :a Czech contribution on International Violence Against Women Survey, Jiří Buriánek, Simona Pikálková
rok vydání: 2013, nakladatel: Karolinum, Charles University in Prague, ISBN: 9788024630304
Spisovatel
Intimate Violence, Jiří Buriánek, Simona Pikálková
rok vydání: 2013, nakladatel: Karolinum, Charles University in Prague, ISBN: 9788024622187
Spisovatel
Delikvence mládeže, Jiří Buriánek, Zuzana Podaná
rok vydání: 2015, nakladatel: Triton, ISBN: 9788073878603
Spisovatel
Ženy jako oběti partnerského násilí : sociologická perspektiva, Jiří Buriánek, Simona Pikálková
rok vydání: 2015, nakladatel: SLON, ISBN: 9788074191893
Spisovatel
Násilí na mužích, Jiří Buriánek, Simona Pikálková
rok vydání: 2015, nakladatel: Filozofická fakulta Univerzity Karlovy, ISBN: 9788073085452
Spisovatel
Abused, Battered, or Stalked, Jiří Buriánek, Simona Pikálková
rok vydání: 2016, nakladatel: Karolinum, ISBN: 9788024632179
Zdroj informací o knížkách: Obálky knih