Seznam knih autora

Charles Bukowski

Zadejte název knížky, jméno autora, název nakladatele, ISBN kód nebo kombinaci těchto údajů.

Knihy můžete vyhledávat i pomocí mobilního telefonu naskenováním čárového kódu.

Seřadit:
Celkem 110 knih, strana 1 / 6
Typ autora Kniha
Spisovatel
Factotum tie-in, Charles Bukowski
nakladatel: HarperCollins Publishers, ISBN: 9780061131271
Spisovatel
Post office : a novel, Charles Bukowski
nakladatel: HarperCollins Publishers, ISBN: 9780061177576
Spisovatel
Absence of the Hero, Charles Bukowski
nakladatel: City Lights Books, ISBN: 9780872865310
Spisovatel
The Bell Tolls for No One, Charles Bukowski
nakladatel: City Lights Books, ISBN: 9780872866829
Spisovatel
Tales of Ordinary Madness, Charles Bukowski
nakladatel: Virgin Books, ISBN: 9780753539880
Spisovatel
On Drinking, Charles Bukowski
nakladatel: HarperCollins Publishers Inc, ISBN: 9780062857941
Spisovatel
Love is a dog from hell : poems 1974-1977, Charles Bukowski
rok vydání: 1979, nakladatel: HarperCollins Publishers, Slovart, ISBN: 9780876853627
Spisovatel
The Days Run Away Like Wild Horses Over the Hills, Charles Bukowski
rok vydání: 1983, nakladatel: Ecco, ISBN: 9780876850053
Spisovatel
Všechny řitě světa i ta má, Charles Bukowski, Josef Rauvolf
rok vydání: 1991, nakladatel: Pragma, ISBN: 9788085213058
Spisovatel
SOUTH OF NO NORTH - BUKOWSKI, Ch., Charles Bukowski
rok vydání: 1991, nakladatel: Ecco, ISBN: 9780876851890
Spisovatel
Faktótum, Charles Bukowski, Jan Jařab
rok vydání: 1992, nakladatel: Pragma, ISBN: 9788085213263
Spisovatel
Hollywood, Charles Bukowski
rok vydání: 1992, nakladatel: Pragma, ISBN: 9788085213164
Spisovatel
Mockingbird Wish Me Luck, Charles Bukowski
rok vydání: 1992, nakladatel: HarperCollins Publishers, ISBN: 9780876851388
Spisovatel
Bring Me Your Love, Charles Bukowski
rok vydání: 1992, nakladatel: HarperCollins Publishers, ISBN: 9780876856062
Spisovatel
Run with the Hunted: A Charles Bukowski Reader, Charles Bukowski
rok vydání: 1994, nakladatel: HarperCollins Publishers, Ecco, ISBN: 9780060924584
Spisovatel
Básně: 1974-78, Charles Bukowski
rok vydání: 1994, nakladatel: Pragma, ISBN: 9788085213645
Spisovatel
Těžký časy, Charles Bukowski
rok vydání: 1994, nakladatel: Pragma, ISBN: 9788085213607
Spisovatel
Šunkový nářez, Charles Bukowski
rok vydání: 1995, nakladatel: Pragma, ISBN: 9788085213737
Spisovatel
Ženy, Charles Bukowski, Tomáš Piňos
rok vydání: 1995, nakladatel: Pragma, ISBN: 9788085213799
Spisovatel
Poštovní úřad, Charles Bukowski
rok vydání: 1996, nakladatel: Pragma, ISBN: 9788072050482
Zdroj informací o knížkách: Obálky knih