Seznam knih autora

Václav Trantina

Zadejte název knížky, jméno autora, název nakladatele, ISBN kód nebo kombinaci těchto údajů.

Knihy můžete vyhledávat i pomocí mobilního telefonu naskenováním čárového kódu.

Seřadit:
Celkem 13 knih, strana 1 / 1
Typ autora Kniha
Spisovatel
Milín, Václav Trantina, Jiří Baštýř, sr.
rok vydání: 2001, nakladatel: Obecní úřad, ISBN: 9788023876055
Jiný
Turistické cíle Příbramska
rok vydání: 2003, nakladatel: Hornické muzeum Příbram
Spisovatel
Stěžov v průběhu staletí, Václav Trantina, Rastislav Korený
rok vydání: 2008, nakladatel: Obecní úřad Milín, ISBN: 9788025429242
Spisovatel
50 let příbramského divadla, Václav Trantina
rok vydání: 2009, nakladatel: Město Příbram, Knihovna Jana Drdy, ISBN: 9788086937373
Spisovatel
Památky – Příbram, Josef Velfl, Václav Trantina
rok vydání: 2013, nakladatel: Fraus, ISBN: 9788072383344
Spisovatel
Pomníky 2. světové války na Milínsku, Josef Velfl, Václav Trantina
rok vydání: 2015, nakladatel: Obec Milín, ISBN: 9788026083498
Spisovatel
Pomníky 2. světové války na Milínsku, Josef Velfl, Václav Trantina
rok vydání: 2015, nakladatel: Obec Milín, ISBN: 9788026090403
Spisovatel
Příbram, Hana Pátková, Josef Velfl
rok vydání: 2016, nakladatel: Lidové Noviny, ISBN: 9788074224898
Spisovatel
Pomníky a památníky světových válek na Příbramsku, Josef Velfl, Václav Trantina
rok vydání: 2017, nakladatel: Státní okresní archiv Příbram, ISBN: 9788090634541
Spisovatel
Pomníky a památníky světových válek na Příbramsku, Josef Velfl, Václav Trantina
rok vydání: 2017, nakladatel: Státní okresní archiv Příbram, ISBN: 9788088148173
Spisovatel
Pomníky a památníky světových válek na Příbramsku, Josef Velfl, Václav Trantina
rok vydání: 2017, nakladatel: Státní okresní archiv Příbram, ISBN: 9788086869254
Fotograf
Hornické muzeum Příbram
rok vydání: 2021, nakladatel: Hornické muzeum Příbram
Spisovatel
Uranová Příbram, Václav Cílek, Josef Velfl
rok vydání: 2022, nakladatel: Dokořán, ISBN: 9788076750678
Zdroj informací o knížkách: Obálky knih