Obálka knihy
není k dispozici
Vodohospodářský program v povodí Vltavy a Labe
vyjádření Hydrologického ústavu k článku Ing. Dr. e.h. Gährs: "Ausbau der Elbeschiffahrtsstraße nach Rückkehr des Sudetenlandes und Eingliederung des Protektorats Böhmen und Mähren in das Deutsche Reich" v časopise "ZeitschriftfürBinnenschiffahrt" 1939, seš. 9/10, a ke článku prof. Dr. Fiedler: "Die Wasserwirtschaft im obern Moldau- und Elberaum" v témž čísle uvedeného časopisu
edice: Práce a studie (37)
nakladatel: Ústavy hydrologický a hydrotechnický
vydána: 1940, Praha
vazba: brožovaná, 9 stran
(OCoLC): 85635236